II miejsce w Turnieju Halowym

Dnia 28 lutego na hali sportowej przy ul. Polnej w Lidzbarku Warmiński, odbył się I Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Burmistrza Lidzbarka Warmińskiego. Do turnieju zgłosiło się 9 drużyn z województwa Warmińsko- Mazurskiego w nasz drużyna Danpol Knopin:

1. Huragan Jeziorany

2. Oleńka Giżycko

3. JW. 3411

4. Fun&Joy

5. Do- Dar Świat Alkoholi

6. LZS Regan Team Lubomino

7. Danpol Knopin

8. GKS Cresovia Górowo Iławeckie

9. Sławex Lidzbark Warmiński

Spotkania były bardzo zacięte, a piękne akcje zawodników nagradzane były gromkimi brawami przez publiczność. Widowisko jakie zgotowali zawodnicy a także panująca atmosfera były na naprawdę wysokim poziomie. W meczu o miejsce III drużyna Fun&Joy musiała uznać wyższość drużyny Huragan Jeziorany, która wygrała 4:1. W finale regulaminowy czas gry nie rozstrzygnął kto zostanie zwycięzcą turnieju, ponieważ potrzebne były rzuty karne. Ostatecznie drużyna Oleńka Giżycko pokonała drużynę Danpol Knopin wynikiem 3:1.

Wyniki Danpolu w drodze do finału:

Danpol - Do-Dar L-W 3:1

Danpol - Fun&Joy 2:0