Przygotowania do sezonu

W okresie przygotowawczym w Danpolu Knopin doszło do sporych zmian. Od nowego sezonu nie zobaczymy już na ławce trenerskiej dotychczasowego szkoleniowca Michała Włodarskiego. Byłemu trenerowi w imieniu Zarządu chciałbym serdecznie podziękować za pracę i czas spedzony w naszej drużynie oraz za wkład w rozwój piłki nożnej w Knopinie. Oprócz trenera w barwach Danpolu w rundzie rewanżowej nie zobaczymy już Wojciecha Wojciechowskiego, który został wypożyczony do Cresovi Górowo Iławeckie i to tyle na temat ubytków.
W przygotowaniach do sezonu treningi odbywają się na hali oraz orliku a drużynę w nowym sezonie będzie prowadził duet Daniel Borucki - Adam Orłowski. Warto odnotować, że frekwencja na ostatnich treningach jest wysoka i napawa optymizmem. Wszystkich nowych zawodników, którzy chcieli by spróbować swoich sił w Danpolu Knopin zapraszamy na treningi.

Poniżej lista meczy kontrolnych:

30.01.16 - Łyna Sępopol godz. 15:00 (Bartoszyce)

14.02.16 - Tęcza Miłomłyn

21.02.16 - Huragan II Morąg

27.02.16 - KS Wrzesina  -  odwołany

06.03.16 - LZS Świątki

12 lub 13.03.16 - Cresovia Górowo Ił.

Wiadomości (utwórz nową)