Wielka Sobota w Knopinie

Meczem w Wielką Sobotę z SKS Novum Szczytno rozpoczynamy rundę wiosenną rozgrywek Ligi okręgowej Gr. 1. Początek spotkania o godz. 15:30. ZAPRASZAMY!

Do rundy rewanżowej Danpol Knopin przystępuję z nowymi twarzami w drużynie ale nie obyło się również bez rozstań. Jak już wszyscy wiemy z klubem pożegnał się nasz grający trener Michał Włodarski a Mariusz Jakóbczyk oraz Piotr Noga odeszli do KS Wojciechy. Spora grupa zawodników nie wznowiła treningów a część przebywa aktualnie na obczyźnie.

Z nowych twarzy w drużynie witamy Łukasza Olewniczaka, Marcina Daleckiego oraz Tomasza Suchodolskiego z DKS Dobre Miasto

Wszystkim byłym graczom, życzymy powodzenia w nowym klubie a nowym życzymy dużo zdrowia i jak najwięcej przyjemności z gry w zespole z Knopina.